SLUŽBY MOPEDIXov

Vyberte si z námi poskytovaných služeb, které Vám v rámci MOPEDIXOV Ostrava nabízíme.

Testovací jízdy

Není nad vlastní zkušenost, a proto přijeď k nám. Najdeš mopedixe Electrixe, připraveného na tvou zkušební jízdu. A stojí to za to! A je to zdarma. Pomůcky pro tvoji bezpečnost ti taky na vyzkoušení půjčíme.

Určitě bude lepší, když si zavoláš a rezervuješ si termín a čas.

Chceš MOPEDIXe vyzkoušet ? Více zde.

Půjčovna

Zpomal a vychutnej si jízdu! Co třeba na pořádném mopedu, navíc českém, a ke všemu elektrickém? Tohle jinde nezažiješ, Stav se na prvním autorizovaném dealerství MOPEDIXe v Ostravě, kde jsme pro tebe vybudovali druhou půjčovnu prvních českých elektromopedů v naší galaxii.

Chceš si MOPEDIXe půjčit na den nebo víkend ? Více zde.

Prodej

MOPEDIXOV je prvním autorizovaným dealerstvím MOPEDIX v galaxii a ne náhodou je v Ostravě, bo tu je kraj razovity, máme tu rádi hořké pivo, fajne baby a mašiny dobre jak noha. Pokud jsi se rozhodl, že nechceš jezdit na Vespě jak Kadeřníx, půjčené koloběžce jak Limeix nebo na mašině šité jehlou made in Aliexpresix, dojdi ..... Dáme kafe, osedláš si Mopedixe, vytuníme ho jak noha a s financováním ti helfneme...... A pamatuj MOPEDIX je mucholapkix na baby, však čum na roštěnku na horní fotce !

Mrkni kde a kdy nás najdeš, bo ať nedojdeš po fajrontu. Více zde.

Servis

Na MOPEDIXe máš záruku 5 let, na baterku 2 roky, ale neboj, většina dílů se dělá u nás v ČR - co vypadá jako plech, je plech, co vypadá jako chrom je chrom, elektroniku nedělali kluci na alibabě a rám neohýbal bosý Ind nad ohništěm. Však taky MOPEDIX Váží dospělých 170kg. Furt je to ale jen stroj a po*rat se může všechno, takže během záruky i po ní ti MOPEDIXe u nás v MOPEDIXOV Ostrava do vůně a se správným servisem je moped se zárukou doživotní - než se vybuliš ... (Rozuměj: "až obuju si ráno černé papírové boty, až i moja stará pochopí že nejdu do roboty...")

Finanční a splátkový servis

MOPEDIX si kupuješ srdcem, když nechceš být jako všichni, jsi patriot a chceš podpořit zlatý český ručičky. Kupuješ si ho, když se nechceš čistit s karbecem a nechceš řešit, že ti po sezóně klesla řepková BIO sr*čka v benzínu na dno nádrže a ucpala přívod paliva.

Kupuješ ho, když chceš zpomalit a užívat si život s nějakou fajn roštěnkou, bandou stejných bláznů jako ty nebo jen proto, že sis na něj sednul a zjistil, že ho mít musíš, stejně jak to začalo u nás. Někdy je to zrovna ve chvíli, kdy nemáš celou cenu na účtu, prostě ti chybí keše :), no my to známe a tak ti rádi pomůžeme a můžeš mít MOPEDIXe už od 2.990 Kč měsíčně.

Stav se, hodíme tvé možnosti do stroje a uvidíme, nějak to vymyslíme a neboj lichvalízing to není. Více zde.